Zaproszenie na Teatr Rodziców

Amatorski Teatr Rodziców Przedszkola Grymuś przy współpracy Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku serdecznie zaprasza 01.06.2026r. na spektakl pt. „Aladyn”

Bilety dostępne w kasie teatru i on-line.

https://biletyna.pl/…/SPEKTAKL-DLA-DZIECI-AMATORSKIEGO…

Dochód z biletów zostanie przekazany na podopieczną przedszkola Grymuś Bianka Kuśmirek

Biankę można też wspomóc wpłatami na konto fundacji! https://fundacjakochajzycie.pl/podopieczny/bianka-kusmirek/

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich firm i osób, które wsparły realizację spektaklu „Aladyn”.

Przede wszystkim bardzo dziękujemy Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku i Panu Tomaszowi Winnickiemu, bez których realizacja tego projektu nie byłaby możliwa!

Bardzo dziękujemy OKS Start Otwock za zakupienie owoców do naszego przedstawienia.

Dziękujemy firmie Stacja Dekor za wypożyczenie dywanów, które stały się nieodłącznym elementem naszego przedstawienia — bo przecież „Aladyn” nie mógłby istnieć bez magicznego dywanu! Zachęcamy również do odwiedzenia nowej lokalizacji firmy w Otwocku przy ul. Górnej 22 i zapoznania się z ich wyjątkową ofertą dekoracji oraz wyposażenia.

Wyrazy wdzięczności kierujemy również do firmy Planet Cash za wsparcie finansowe oraz okazane serce poprzez przekazanie środków na konto fundacji Bianka Kuśmirek. Dziękujemy za pomoc i wrażliwość na potrzeby innych.

Serdecznie dziękujemy drukarni Kontur za profesjonalny wydruk plakatów oraz nieocenioną pomoc w promocji naszego wydarzenia.

Podziękowania składamy także Restauracji Le Cher za przygotowanie poczęstunku dla aktorów po spektaklu. Dzięki Państwa gościnności będziemy mogli wspólnie świętować sukces przedstawienia.

Gorąco dziękujemy Piekarni Wanda i Piekarni Oskroba za przekazanie pieczywa oraz słodkości.

Doceniamy wsparcie Marketu Livio Otwock za zapewnienie wody dla aktorów, co miało ogromne znaczenie podczas intensywnych prób.

Z wdzięcznością kierujemy słowa uznania Restauracji Nova za przygotowanie pizzy dla aktorów na obiad — to wsparcie pozwoli nam zadbać o energię i dobrą atmosferę w trakcie realizacji całego przedsięwzięcia.

Szczególne podziękowania kierujemy do Patrycja Kondratiuk Photography za profesjonalną oprawę fotograficzną wydarzenia oraz uchwycenie najpiękniejszych chwil tego wyjątkowego spektaklu. Tworzone fotografie są niezwykłą pamiątką na lata dla całych rodzin. Zachęcamy również do odwiedzenia nowej lokalizacji studia w Warszawie przy ul. Odrębnej 22 i zapoznania się z ofertą wyjątkowych sesji fotograficznych.

Dziękujemy za życzliwość i wspólne tworzenie tego wyjątkowego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy Rodziców na występy dzieci:

Dzien Mamy i Taty:

13.05 g. 14.45 – Pszczoły

13.05 g. 15.30 – Żyrafy

14.05 g. 14.45 – Mrówki

14.05 g. 15.30 – Koty

15.05 g. 14.45 – Wieloryby

15.05 g. 15.30 – Żaby

Zakończenie Przedszkola:

17.06 g. 14.30 – Żyrafy

18.06 g. 14.30 – Koty

Regulamin konkursu Wielkanocnego w Przedszkolu nr. 16 ,,GRYMUS” w Otwocku

  1. W konkursie mogą brać udział dzieci z Przedszkola nr. 16  wraz z rodzicami.
  2. Do zgłoszonej pracy konkursowej w każdej z kategorii należy załączyć: minimum 1 zdjęcie dokumentujące samodzielność jej wykonania przez uczestników. Zdjęcia należy przesłać drogą elektroniczną na adres : grymus16@wp.pl do piątku, 19.03.2026 r. włącznie lub dostarczyć zdjęcia i podpis w formie papierowej do swojej grupy.
  3. Praca konkursowa może być wykonana w dowolnej technice plastycznej, która nie będzie przekraczała swoimi wymiarami 1m x 1m x 1m. Najważniejszy jest motyw wielkanocny!
  4. Prace konkursowe na wystawę należy dostarczyć do 19.03.2026 r.  do grup do których uczęszczają dzieci
  5. W  dniu 20.03.2026 prace będą oceniane przez jury, oraz zostaną ogłoszone wyniki.
  6. Ocenianie:

Jury oceniać będzie:

– samodzielność wykonania odpowiadającą wiekowi wykonawców, zaangażowanie i wkład dziecka w wykonanie pracy,

– staranność i estetykę,

– oryginalność w doborze techniki plastycznej,

– artystyczną wyjątkowość prac.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 20.03.2026 r.

PRACA, KTÓRA ZDOBĘDZIE I MIEJSCE  WEŹMIE UDZIAŁ W KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ MOKTiS.

Autorzy prac otrzymają dyplomy, a zwycięzcy nagrody.

Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na wystawie w Przedszkolu.

20. stycznia dzieci z grupy „Żyraf” z naszego przedszkola odwiedziły Babcie i Dziadków – studentów OUTW „Otwarte Drzwi” w Klubie Seniora. Wizyta odbyła się z okazji Dnia Babci i Dziadka i miała wyjątkowo uroczysty charakter. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały jasełka, które spotkały się z ciepłym przyjęciem i gromkimi brawami. W podziękowaniu za występ dzieci zostały ugoszczone pysznymi ciastami upieczonymi przez Seniorki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.

Dziękujemy za zaproszenie!

Dziś naszą grupę odwiedziła mama Kacpra Komorowskiego i opowiedziała dzieciom o swojej pracy.Na koniec zrobiła niespodziankę dla rodziców w postaci filmu z życzeniami

Miejsce 1: Wiktoria Kruk – Grupa Żaby

Miejsce 2: Klara Winsztal – Grupa Koty

Miejsce 3: Jan Fabiszewski – Grupa Wieloryby

Szopka, która zdobyła I miejsce weźmie udział w Konkursie Moktis


Dziękujemy za tak liczny udział i zaangażowanie!